UŽ JE NÁS DOHROMADY 7407 FANOUŠKŮ METALU

Kontaktní informace

V případě jakýchkoliv dotazů či přípomínek nás prosím neváhejte kontaktovat pomocí formuláře vpravo.

Veškeré dotazy budou zodpovězeny v pracovních dnech během 24 hodin od odeslání zprávy.

Organizátor

Organizátorem soutěže METALFAMILY je společnost Metalshop.CZ s.r.o., se sídlem Bystřice č.p. 174, 739 95 Bystřice, Česká Republika, IČO 28574699, zapsána v obchodním rejstříku Krajského soudu v Ostravě pod sp. zn. C32711, email: web@metalshop.cz

Pro úplné znění pravidel a podmínky zpracování osobních údajů prosím navštivte stránku Ochrana osobních údajů.

Nejčastější dotazy

Sčítání se mohou zúčastnit právě jednou všechny osoby starší 15 let s trvalým bydlištěm v České Republice, či na Slovensku.

Každý hlasující, který úspěšně dokončí a odpoví na všechny anketní otázky si mimo jiného odnese personalizovaný plakát vygenerovaný na základě odpovědí, které zadal. Jeho náhled můžete vidět zde a použít jej můžete na cokoliv!

Odpovědi, které byly odeslány do databáze Hlasování změnit nelze. Pokud se jedná o úpravu personalizovaného plakátu, resp. odpovědí na něm uvedených, kontaktujte naší podporu přes formulář na této stránce a my Vám pošleme novou, upravenou verzi.

Aktuální výsledky hlasování Vám budou zaslány v informačním e-mailu spolu s malým dárkem na Vaši e-mailovou adresu po úspěšném dokončení hlasování. Průběžné výsledky pak můžete sledovat na stránce Výsledky.

METAL FAMILY startuje 17.11.2020 a hlasování se uzavírá dne 28.02.2021.

Úplná pravidla akce METAL FAMILY si můžete prohlédnout na této stránce, a to včetně informací ohledně ochranny a zpracování Osobních údajů.

Pomůžete našemu českému a metalovému národu zjistit, jak na tom ve skutečnosti je! Kromě toho si každý účastník hlasování odnese vlastní, personalizovaný plakát, slevu na metalshop.cz, případně metalshop.sk a zařadí se do slosování, ve kterém se mimo jiného hraje o dárkový poukaz v hodnotě 10.000 CZK!.